Peter Greven Physioderm GmbH

Pokud hledáte možnost jak ochránit svoji pokožku před škodlivými látkami a zajistit pokožce vysokou péči, tak společnost PGP je vhodný partner pro Vás, průmyslové podniky a servisní společnosti

Společnost Peter Greven Physioderm vznikla sloučením několika značek dohromady a díky tomu poskytuje kompletně řešení problémů s kožními nemocemi, ekzémy, dezinfekcí ale také správné čištění pokožky díky mycím přípravkům na té nejvyšší úrovni, které můžete momentálně mít k dispozici. Společnost PGP řeší individuální výskyty problémů kožních nemocí individuálně a navrhne nejlepší možnou variantu jak těmto problémům do budoucna předcházet. Neustálé investování peněz do rozvoje společnosti a výzkumu udržuje společnost na vysoké úrovni a díky tomu jí to zajišťuje stále krok napřed před konkurencí. Díky neustálé komunikaci se zákazníky dostávají lidé okamžité informace z praxe a mohou stále zlepšovat a připravovat nové produkty, či případné připravit produkt na míru zákazníkovi. Koncept ACTIVE SOFT PEARLS (ASP) je přesný příklad vývoje kupředu. Patentované čistící zrna umožňují čištění pokožky s abnormálním účinkem, ovšem bez narušení zdraví pokožky. Co to znamená, ptáte se? Ostatní mycí zrna (písek, vlašský ořech, atd) pokožku ničí, vytváří v ní vrypy, do kterých se snadno dostane nějaká infekce, ale díky ASP se vám pokožka neničí, neztrácí na svoji přirozené síly, ale naopak ještě díky těmto zrnům posiluje svoji obranyschopnost. Perly nebo zrna chcete-li, jsou vyráběny z ricínového oleje.

Tato vysoká úroveň je zaručena neustálou kontrolou kvality vstupních materiálů, kontrolou logistiky a vysoká pružnost celého týmu, které je směřována pouze a jen Vám.