SERVIS: + 420 739 387 271
Po-Pá: 7:00 – 18:00

Služby

MĚŘENÍ | ČIŠTĚNÍ | PODPORA | ASISTENCE

Díky dlouholetým zkušenostem na trhu jsme zjistili důležité potřeby zákazníků. Díky tomu jsme také přizpůsobili naše služby, aby vyhovovali co nejvíce vašim potřebám a také legislativním procedurám. Služby, které jsou popsané níže jsou velkou úlevou pro vaše pohodlí a zajištění maximálního komfortu pro vás a vaše zaměstnance.

MĚŘENÍ AEROSOLŮ

Vyrábíme odsávací zařízení aerosolů, které filtrují aerosoly a škodlivé látky. CNC stroje, které pracují s jakoukoliv chladící kapalinou produkují škodlivé aerosoly, které jsou nebezpečné pro zdraví člověka.
Nabízíme měření aerosolů na vašich pracovištích a následně jsme schopni poskytnou analýzu a navrhnout vhodné řešení pro odstranění aerosolů, abych hodnoty aerosolů se pohybovaly na stejné úrovni, která je mimo výrobní procesy. Pokud vás zajímá, jak zlepšit pracovní podmínky nebo se alespoň dozvědět o problematice aerosolů, tak nás neváhejte kontaktovat.

MĚŘENÍ PRŮTOKU VZDUCHU

Máte problém s vaším odsávacím zařízením, případně s odvodem vzduchu z vaši výrobní haly? Základní a důležitý prvek je průtok vzduchu a rychlost proudění v potrubí. Tyto dva faktory ovlivňují výsledek odvodu vzduchu z místa A na místo B, případně efektivitu vaši filtrační jednotky. Disponujeme měřícím zařízením, které je schopné změřit rychlost proudění a průtok v kruhových a čtvercových průřezech. Na základě měření jsme schopni poskytnout řešení daného případu.

ČIŠTĚNÍ STROJŮ

Čištění strojů je základ pro prevenci a kvalitu provozní náplně. V případě, že se stroje a nádrže nečistí, tak na dnech nádrží se začnou tvořit nebezpečné látky, které dále kontaminují a znehodnocují kvalitu náplně. V případě, že se toto zanedbává, tak to následně může ovlivnit stabilitu a životnost provozní náplně. Provádíme čištění strojů, kde náš tým kompletně vyčistí váš stroj nebo nádrž. Nemusíte se bát, že přijdete o vaši aktuální náplň. V případě, že náplň v nádrži je čistá, není důvod ji vyhazovat. Veškerý obsah přečerpáme do naši externí nádrže, vyčistíme vaši nádrž, vnitřní prostory stroje a vaši náplň vrátíme zpět. 

UKÁZKA Z ČIŠTĚNÍ – EMULZE

UKÁZKA Z ČIŠTĚNÍ – OLEJ

Zaujala Vás naše komplexní nabídka produktů?

Kontaktujte nás!

E-mail

aknel@aknel.cz

Telefon:

+420 381 218 666