SERVIS: + 420 739 387 271
Po-Pá: 7:00 – 18:00

AKNEL STEEL

CNC OBRÁBĚNÍ

Preciznost
spolehlivost
odpovědnost

Samostatná divize kovovýroby a přesného CNC obrábění tvoří v současné době stabilizovanou firmu v oblasti strojního obrábění. Společnost investovala v roce 2007 do vlastních výrobních prostor z důvodu budoucího rozvoje a stabilizace. Základnu má firma umístěnu ve svých objektech v Plané nad Lužnicí.

Naše výrobky jsou pak dále kompletovány v našich montážích a následně prodávány jako finální výrobek. Vedle této vlastní výroby a také orientace v rámci ekonomické stability obchodně spolupracujeme s dalšími subjekty, abychom vytvořili dobrý a stabilní základ pro naše dlouhodobé fungování a náš další technický a technologický rozvoj.

Vysoké nároky na přesnost kovovýroby si vyžádaly nemalé investice do kontrolních a měřicích zařízení. Propracovaný systém jakosti garantovaný normou ISO 9001 je výsledkem propojení kontrolní činnosti se špičkovou CNC technikou.

Důsledným plněním stanovených zásad organizace a řízení výroby jsme dosáhli v roce 2009 udělení certifikátu jakosti výroby ISO. I na základě udělení tohoto certifikátu se nám daří průběžně zdokonalovat celý výrobní proces s cílem nabídnout našim odběratelům stále lepší kvalitu našich výrobků. Našim klientům jsme schopni nabídnout jak technické i technologické zpracování jejich zakázky včetně tepelné, chemické a povrchové úpravy.

Pravidelné kontroly přesnosti výrobního procesu, přesné programování výrobních cyklů CNC strojů, vysoká kvalita obráběcích nástrojů a přípravků i výstupní kontrola výrobků zajišťují společnosti spokojenost zákazníků.

Nedílnou součástí zlepšování a rozšiřování našich výrobních činností je propojování těchto procesů se zpracováním v elektronické podobě, abychom naše zákazníky byli schopni informovat o průběhu a stavu rozpracovávané zakázky. Při řízení výroby využíváme programové vybavení Orion a právě jeho nadstavbové moduly nám umožňují poskytnout širší a detailnější tok informací nejenom nám, ale i našim zákazníkům.

Výrobní program

Usilujeme o průběžnou modernizaci svého strojního parku. Cíleně zavádíme moderní trendy v oblasti technologických možností ve spolupráci s odborníky, abychom dosahovali zkrácení výrobních časů a zvyšovali kvalitu naší práce.

N

výroba ozubených kol

N

výroba – ozubené hřídele

N

šroubení, čepy

N

výroba přírub

N

výroba nádrží včetně filtrace a čerpadel

N

zakázková kovovýroba

N

vlastní výrobní program

Zaujala Vás naše komplexní nabídka produktů?

Kontaktujte nás!

E-mail

aknel@aknel.cz

Telefon:

+420 381 218 666