SERVIS: + 420 739 387 271
Po-Pá: 7:00 – 18:00

Spreje

Široký sortiment sprejů

Široký sortiment sprejů můžeme nabídnout z vlastní plnící stanice. Do sprejů plníme zejména naše produkty, které vyrábíme, ale na dotaz jsme schopni naplnit také ostatní spreje. Na přání zákazníka jsme schopni připravit spreje na míru, tedy náplň spreje dle potřeby zákazníka, samozřejmě, pokud dané médium je vhodné pro spreje.

KONZERVAČNÍ PRODUKTY

AG CORTEX 1120

Anti-korozivní účinný přípravek na bázi kvalitních minerálních olejů s antikorozními vlastnostmi pro ocelové povrchy. Je vhodný jak pro krátkodobou, tak i dlouhodobou ochranu.

AG CORTEX 3120 DW

Anti-korozivní účinný přípravek vytěsňující vodu na bázi kvalitních minerálních olejů s vynikajícími antikorozními vlastnostmi pro ocelové povrchy. Je vhodný jak pro krátkodobou, tak i dlouhodobou ochranu.

AG CORTEX 5030 DW

Anti-korozivní účinný konzervační přípravek vytěsňující vodu na bázi uhlovodíkového rozpouštědla s antikorozními vlastnostmi pro ocelové povrchy. Je vhodný jak pro krátkodobou, tak i dlouhodobou ochranu

AG CORTEX WAX 6033

Anti-korozivní, odparný, ochranný a konzervační prostředek s vyšším obsahem odparného prostředku, s použitím pro suchou a nemastnou ochranou kovů skupiny Fe s extrémní schopností vytěsněním vody z povrchu.

TVÁŘECÍ OLEJE

AG FORM AL 246

je speciální mazací kapalina, bez obsahu minerálního oleje a chlóru. Není klasifikována jako nebezpečná. AG FORM AL 246 díky své vysoké aditivaci mastnými látkami je výhodný k použití při vrtání, frézování, protahování, řezání. AG FORM AL 246 se na horkém povrchu beze zbytku vypařuje.

AG MINUO C 9020

je extrémně výkonný řezný a tvářecí olej s vysokým obsahem výkonnostních aditiv. AG MINUO C 9020 je určen pro nejtěžší třískové obrábění nebo protahování těžko obrobitelných materiálů např. tvrdých kovů a vysoce legované oceli, chrom molybdenových ocelí.

ODMAŠŤOVACÍ PROSTŘEDKY

AG CLEANER MP 600

Je vysoce účinný čistič brzd na bázi speciálních rozpouštědel a uhlovodíků neobsahující aromáty. AG CLEANER MP 600 je vhodný pro čištění brdové soustavy jako jsou brzdové kotouče, třmeny. Rovněž části silně znečištěné vazelínou jako kuličková ložiska, ozubená kola, bloky motorů a převodovek. Očištěné části uschnou ve velmi krátké době. Produkt neobsahuje žádné dodatečné antikorozní přísady.

AG CLEANER TC 500

je vysoce účinný průmyslový čistič na bázi speciálních rozpouštědel a uhlovodíků neobsahující aromáty. AG CLEANER TC 500 je vhodný pro čištění silně znečištěných a zaolejovaných částí ve strojírenství a výrobě dopravních prostředků. Rovněž části silně znečištěné vazelínou jako kuličková ložiska, ozubená kola, bloky motorů a převodovek.

Zaujala Vás naše komplexní nabídka produktů?

Kontaktujte nás!

E-mail

aknel@aknel.cz

Telefon:

+420 381 218 666